پیام کمیته اجرائی سازمان فدائیان (اقلیت) به مردم مبارز و آزادیخواه ایران

Armمردم مبارز و آزديخواه ايران!

اعتراضات خيابانی پرشور و گسترده شما در شھرھای مختلف کشور، ستون‌ھای اصلی کاخ ستمگران و مرتجعين را به لرزه انداخته و خواب از چشم آن‌ھا ربوده است. خيزش دلاورانه و شور و اشتياق شما برای پايان دادن به وضعيت فلاکتباری که جمھوری اسلامی به بار آورده است، در تمام جھان طنين افکنده و در رأس اخبار رسانه‌ھای خبری قرار گرفته است.

کميته اجرائی سازمان فدائيان (اقليت) از مبارزه شما زنان و جوانان و عموم زحمتکشان رنج دیده‌ای که از فقر و گرانی و ستم و بيکاری به تنگ آمده‌ايد، عليه تبعيض و نابرابری به پا خاسته و برای آزادی و رفاه و برابری چنگ در چنگ رژيم دزد و غارتگر جمھوری اسلامی افکنده‌ايد، با تمام توان خود حمايت می‌کند.

خيزش قدرتمند شما توده‌ھای مردم ايران، عليه مشتی انگل مفتخور و استثمارگر که بر تمام شريان‌ھای اقتصادی و ثروت‌ھای جامعه چنگ انداخته و اکثريت کارگران، معلمان، پرستاران، بازنشستگان و ساير اقشار زحمتکش را به زندگی در زير خط فقر رانده‌اند مبارزه‌ای برحق و مورد پشتيبانی تمام مردم زحمتکش جھان است. به اين مبارزه که بر پرچم آن شعار «کار و نان و آزادی» آذين بسته است، با تمام نيرو بايد ادامه داد تا جنبش اعتراضی خيابانی، با جنبش اعتصابی کارگران، معلمان، پرستاران و ساير زحمتکشان ھمراه شود و با رژيم فاسد و مستبد جمھوری اسلامی تعيين تکليف کند.

سازمان فدائيان (اقليت) با تمام توان خود در کنار شماست و از مبارزات و مطالبات شما مردم زحمتکش قويا دفاع و پشتيبانی می‌کند.

رژيم جمھوری اسلامی رفتنی‌ست و بايد سرنگون شود و شما توده‌ھای زحمتکش مردم ايران می‌توانيد و بايد حکومت شورائی خود را مستقر سازيد و سرنوشتتان را، خود در دست گيريد.

به اميد پيروزی کارگران و زحمتکشان

سرنگون باد رژيم جمھوری اسلامی – برقرارباد حکومت شورائی

کميته اجرائی سازمان فدائيان (اقليت) – دھم دیماه نود وشش

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: