نه به جنگ و جنگ افروزان!

مردم مبارز ایران!
در نتیجه سیاست‌های ارتجاعی جمهوری اسلامی و قدرت‌های امپریالیست، احتمال وقوع جنگ افزایش یافته است. آنها می‌خواهند جنگی را به ما تحمیل کنند؛ که حاصل آن ویرانی بیش‌تر کشور، فقر و فلاکت و کشتاری هولناک خواهد بود.
جمهوری اسلامی به گواه تمام مدت زمام‌داری‌اش، نشان داده که برای جان، حیثیت و حقوق انسانی مردم ارزشی قائل نیست.
قدرت‌های امپریالیست هم، به گواه تاریخ و جنگ‌افروزی‌های کنونی‌شان در سراسر جهان، جز منافع و سودجویی و قدرت‌طلبی خودشان، به چیز دیگری اهمیت نمی‌دهند.
نزاع کنونی این دو نیروی ارتجاعی داخلی و  خارجی، نزاعی بر سر قدرت‌طلبی در منطقه است، نه بر سر منافع مردم.
تنها راه برای نجات از فقر و فلاکت، زندان و شکنجه و اعدام، تحریم و جنگ، این است که سرنوشت‌مان را خودمان از طریق یک انقلاب به دست گیریم.
باید برای این کار از هم اکنون خود را آماده کنیم، باید خود را به هر شکلی که می‌توانیم متشکل سازیم. باید آینده شومی را که مرتجعین برایمان تدارک دیده‌اند، به نفع خود تغییر دهیم.

سازمان فدائیان (اقلیت)

کار- نان- آزادی- حکومت شورائی

متن کامل در فرمت پی دی اف

کارگران و زحمتکشان!
دولت‌‌های سرمایه‌داری بر کوره‌ی دشمنی میان ملت‌ها و بر افروختن آتش جنگ‌ها می‌دمند.
خطر جدی‌ست!
ما نباید اجازه دهیم آن‌ها بر سر منافع خود که ربطی به منافع کارگران و زحمتکشان ندارد، جنگی را بر افروزند و به ما تحمیل کنند که ما و فرززندان‌مان را به قتل‌گاه بفرستد؛ بسیاری از ما را معلول کند؛ خانه و زندگی‌ را بر سرمان خراب کند؛ روستاها و شهرها را ویران کنند و هزینه‌های آن هم بر گَرده ما بیافتد.
ما شایسته یک زندگی انسانی، بدون سرکوب و فقر، محرومیت و هراس از جنگ هستیم. در برابر ما که مخالف یک جنگ ارتجاعی دیگر هستیم، تنها یک راه وجود دارد و آن قیام و انقلاب برای سرنگونی جمهوری اسلامی‌ست. تنها در این صورت است که می‌توانیم به مطالبات‌مان دست یابیم.
رمز موفقیت ما، اتحاد و تشکل ماست. به هر شکل ممکن خود را متشکل کنیم و شبکه‌های ارتباطی را سازمان دهیم. در کارخانه‌ها و محلات کمیته‌های مخفی را ایجاد کنیم.

سازمان فدائیان (اقلیت)

کار- نان- آزادی- حکومت شورائی

متن کامل در فرمت پی دی اف

دانشجویان پیشرو، مبارز و آزادی‌خواه!

اختلافی که اکنون بین جمهوری اسلامی و قدرت‌های امپریالیست وجود دارد، اختلافی بین نیروهای واپس‌گراست. اختلافی‌ست برخاسته از قدرت‌طلبی، سودجویی و منافع طبقه سرمایه‌دار حاکم بر کشورهای سرمایه‌داری.
در صورت بروز جنگ بین این نیروهای واپسگرا، فقط مرگ و ویرانی و سرکوب داخلی نصیب ما خواهد شد. این تجربه را ما یک بار در طول جنگ با عراق شاهد بودیم. نباید بگذاریم تاریخ تکرار شود.
در دانشگاه‌ها و محیط کار و زندگی خود، با بحث و تبادل نظر، ماهیت واقعی این اختلافات را توضیح دهید. با سازماندهی، خود را برای مقابله با خطر جنگ آماده کنید. شبکه‌های دانشجویی را با رعایت اصول مخفی‌کاری ایجاد کنید و گسترش دهید.
تنها با قیام و انقلاب است که می‌توانیم مانع از وقوع جنگ شویم، به خواست‌های خود برسیم و دست ارتجاع را از دانشگاه‌ها و سراسر جامعه کوتاه کنیم.

سازمان فدائیان (اقلیت)

کار- نان- آزادی- حکومت شورائی

متن کامل در فرمت پی دی اف

زنان مبارز!
یک بار در اعتراضات سال ۸۸ نیروی خود را به رژیم زن‌ستیز جمهوری اسلامی نشان دادیم. رژیمی که بیش از ۳۰ سال کوشیده است تا ما را از تمام حقوق‌مان محروم کند؛ رژیمی که ما را ناتوان و لایق خانه‌نشینی می‌داند؛ رژیمی که حتا به ما اجازه نمی‌دهد پوشش‌مان را خودمان انتخاب کنیم.
اکنون نیز بر طبل جنگی می‌کوبد که هیچ ربطی به ما و منافع ما ندارد. نه جمهوری اسلامی از سیاست‌های زن‌ستیزانه خود دست می‌کشد و نه نیروهای امپریالیست دلسوز ما و حقوق ما هستند. اگر جنگی هم صورت گیرد، سهم ما، از یک سو، کشتار و ویرانی و از سوی دیگر، ادامه حیات این رژیم  ضد زن است. فقر و محرومیت، تجاوز و سنگسار، تحقیر و بی‌حقوقی ارمغان این رژیم برای ما زنان بوده و خواهد بود.
باید بار دیگر به میدان آمده تا تکلیف رژیم را یک‌سره کنیم. با قیام و انقلاب هم از خطر جنگ رهایی می‌یابیم، هم از شر فجایع رژیم.
به  روشنگری درباره اهداف ارتجاعی نیروهای واپس‌گرای داخلی و خارجی و اختلافات آن‌ها بپردازیم. ابتکار عمل را در دست گیریم. در هر کجا که هستیم، لزوم تدارک قیام را تبلیغ کنیم و به سازماندهی بپردازیم.
هزینه این انقلاب، کم‌تر از هزینه‌ایست که اکنون، هر روز و هر ساعت می‌پردازیم.

سازمان فدائیان (اقلیت)

کار- نان- آزادی- حکومت شورائی

متن کامل در فرمت پی دی اف

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: