چگونه جاسوسان و ماموران وزارت اطلاعات را ناکام بگذاریم؟ ۲ + نرم افزار

با  سلام: چندی پیش مطلبی از رفیق توماج روی وبلاگ درج شده بود که حاوی مطالب آموزنده­ ای درباره پاک کردن کامپیوتر و جلوگیری از احیای فایلهای پاک شده بود.

همانطور که ایشان تذکر داده اند بهترین روش این است که مطالب را در یک فلش ذخیره کنیم و فایلهایی که از نظر اطلاعاتی خطرناک هستند را هیچگاه روی حافظه کامپیوتر نگه نداریم.

اما در مورد فایلهایی که دانلود شده اند و همینطور اطلاعاتی که از سایتهای بازدید شده روی کامپیوتر ذخیره می شود چه کار می توان کرد؟ روشی که ایشان ذکر می کنند با اینکه صحیح است اما در مورد یک آرشیو بزرگ کارآیی ندارد. مثلا اگر فردی آرشیو کامل نشریه کار را روی کامپیوتر خود داشته باشد مجسم کنید چقدر طول خواهد کشید با آن روش پاکسازی شود.

برای پاک کردن کامپیوتر نرم افزارهای خاصی وجود دارند که برخی از آنها بطور مجانی از طریق اینترنت قابل دریافت هستند.

من از نرم افزاری به نام Restoration version 2.5.14 استفاده می کنم که با اینکه نرم افزاری کم حجم و قدیمی است اما خوب جواب می دهد، ضمن اینکه استفاده از آن خیلی آسان است. با این نرم افزار هم امکان احیای فایلهای پاک شده وجود دارد و هم امکان نابود کردن آنها بطوری که دیگر قابل احیا نباشند.

پس از نصب این نرم افزار با کلیک روی گزینه Search deleted files می توانید فایلهای پاک شده را جستجو و آنها را توسط گزینه Restore by copying احیا کنید. البته اگر روی قسمتی از حافظه که قبلا آنها رویش قرار داشتند فایل دیگری قرار گرفته باشد ممکن است فایل احیا شده قابل استفاده نباشد اما به هر حال اسم آن موجود خواهد بود. برای نابود کردن قطعی فایلهای پاک شده، از قسمت بالا و سمت چپ پنجره نرم افزار، گزینه Others و سپس Delete Completely  را انتخاب نمایید.

نرم افزار فوق مجانی و از طریق سایتهای گوناگونی قابل دریافت است. در این زمینه نرم افزارهای دیگری نیز وجود دارند که هر کاربر می تواند خیلی راحت و با یک جستجوی ساده به آنها دست رسی پیدا کند.

————————

برای دريافت برنامه روی خط زير کليک کنيد

http://www.4shared.com/file/1VErnbom/restoration.html

برنامه‌ای برای ناکام گذاشتن جاسوسان و ماموران وزارت اطلاعات برای دستيابی به اطلاعات کامپيوتر شما، و برای نابود کردن قطعی فایلهای پاک شده. لينک فورشر- برنامه در حالت زیپ می باشد. ابتدا از زیپ خارج و سپس استفاده کنید

————————

مطلب قبلی که در اين نوشته به آن اشاره شده (پيشگام)

چگونه جاسوسان و ماموران وزارت اطلاعات را ناکام بگذاریم؟ توماج

7 پاسخ

 1. چگونگی بازیابی اطلاعات یک هارد

  اگر شما همه اطلاعات یکی از درایوهای هاردتان را که فایل های ضد رژیم مانند آهنگ وطن پرنده پر در خون از داریوش و یا فیلم بازجوئی از همسر سعید امامی در آن جای گرفته اند را پاک کنید و سپس آن درایو را فرمت کنید آیا اطلاعات پاک شده را از نو می توان بازیابی کرد؟ آری، می توان. شما حتی اگر دوهزار بار هم هاردتان را فرمت کنید فایل های پاک شده را می توان باز یابی کرد. این که چگونه می شود که هم فایل هائی پاک می شوند و هم از نو می توان آنها را بازیابی کرد نیازمند ده ها برگ گفتار پیچیده و تخصصی است و جای آن اینجا نیست. پس چه باید کرد؟ یک راه به کار بردن هارد دوم است. شما اگر کیس کامپیوترتان را باز کنید می بینید که به جز یک جایگاه برای هاردی که در آن جای گرفته است جایگاه های دیگری نیز برای جای دادن چند هارد دیگر یافت می شوند. می توانید هارد دوم را در یکی از این جایگاه ها جای دهید که دارای عکس های حضرت ایة الله العظمی امام خامنه ای ولی امر مسلمین جهان !!! و فرمایش های گهربار مقام عظمای ولایت !!! و مرورگرهائی پر از نشانی های اینترنتی سایت های بی ارزش ارزشی !!! و چرت و پرت های دیگری از این دست برای خر کردن دژخیمان رژیم ستمگران باشد. هنگام خطر می توانید هارد اصلی را درآورید و آن را در جای امنی پنهان کنید و حتی در یک پارچه بپیچید و آنرا با چکش بکوبید. راه دوم به کار بردن هارد اکسترنال است که باید هارد درون کامپیوتر شما چرندنامه باشد و فایل های اصلی شما باید در هارد اکسترنال که از درگاه U.S.B و از بیرون به کامپیوتر وصل می شود جای بگیرند. در اینجا نیز شما هرگاه احساس خطر کردید می توانید پارچه و چکش را به کار ببرید.

  چگونه می توان فایل های پاک شده را بازیابی کرد؟

  اگر شما سرود یار دبستانی من را که با سختی فراوان به دست آورده اید و یا هر فایل دیگری را که به نادرست پاک کرده اید بخواهید مانند دژخیمان رژیم بازیابی کنید چه باید بکنید؟ بسیار ساده است به سایت http://www.piriform.com/recuva بروید، نرم افزار رایگان و پرتوان Recuva را دانلود کنید و سپس آن را نصب کنید. با آن که این برنامه بسیار پرتوان است و برابر اخبار رسیده از مراکز رژیم بیشترین کاربرد را در میان بازجویان رژیم دارد اما کار با آن بسیار ساده است و شما با اندکی تمرین بازیابی اطلاعات پاک شده را به یاری این نرم افزار یاد خواهید گرفت.

  چگونه می توان فضای خالی هارد را با روش نرم افزاری پاکسازی کرد؟

  نرم افزار Windows & Internet Cleaner Pro چنان فضای خالی هارد را جاروکشی می کند که کوچکترین اثری از فایل های پیشین بر جای نمی ماند. بدبختانه این نرم افزار بسیار توانمند که آیکون آن پاک کنی به رنگ سرخ است رایگان نیست و شما برای به دست آوردن آن دچار دردسر خواهید شد. نشانی سایت این نرم افزار:
  http://www.neoimagic.com

 2. Windows And Internet Cleaner Pro 7.50
  این برنامه را بطور مجانی دریافت کنید
  http://depositfiles.com/de/files/vdtrmlpwm
  چک شده و ویروس ندارد

 3. چگونگی پاک کردن فضای خالی هارد دیسک با نرم افزار Windows & Internet Cleaner Pro

  پس از نصب برنامه سربرگ Drive Ops را کلیک کنید. باز شدن این سربرگ شش ثانیه به درازا می کشد. گزینه Clean free space on the following drives را نشانه گذاری کنید. درایوی را که می خواهید فضای خالی آن پاک شود برگزینید. Start Cleaning را کلیک کنید تا پاکسازی آغاز شود. البته این نرم افزار بخش های دیگری هم دارد که چون گفتار در باره یکایک آنها به درازا خواهد کشد بهتر است خودتان با تمرین آنها را یاد بگیرید.

  • دوستان و رفقا سپاس گذاريم بابت اين اطلاعاتی که با ديگران در ميان ميگذاريد و اطلاعات و تجربيات و دانسته های خود را در دسترس ديگران قرار ميدهيد، احتمالاً مجموعۀ اين مطالب را در يک جا و با هم بصورتی متنی آموزشی مجدداً درج کنيم
   باز هم تشکر ميکنيم
   پيشگام

 4. پاک کردن فضای خالی هارد دیسک با نرم افزار رایگان CCleaner

  نرم افزار CCleaner رایگان است و از زبان فارسی پشتیبانی می کند و توانائی پاکسازی فضای خالی هارد دیسک را دارد و کار با آن نیز بسیار ساده است. شما می توانید این نرم افزار را از سایت http://www.piriform.com دانلود کنید. پس از دانلود و نصب نرم افزار و برگرداندن نوشته های آن به زبان فارسی، در صفحه اصلی برنامه و سربرگ ( ویندوز ) گزینه ( پاک کردن فضای آزاد ) را نشانه گذاری کنید. سپس ( گزینه ها ) را کلیک کنید. در صفحه دیگری که باز می شود ( تنظیمات ) را کلیک کنید. در صفحه دیگری که باز می شود در جلوی نوشته: ( پاک کردن فضای آزاد هارد دیسک ) درایوی را که می خواهید فضای خالی آن را پاکسازی کنید برگزینید. آیکونی به شکل جارو با دسته ای آبی رنگ که زیر آن نوشته شده است: ( پاک کننده ) را کلیک کنید. با این کار از نو به صفحه اصلی برنامه برمی گردید. با کلیک ( پاک کننده را اجرا کن ) پاکسازی آغاز می شود.

  • اگر خود هارد دیسک برایتان اهمیتی ندارد می توانید هارد را نابود کنید. به این صورت که شکل فیزیکی هارد را جوری به هم بریزید که دیگر قابل سر هم کردن نباشد. به عنوان مثال هارد را ذوب کنید یا با وسیله ای مانند سنگ فرز دیسک اصلی آن را براده براده کنید

 5. بابا جمع کنین مرتیکه ها شما چقدر روانی هستید 30 ساله تو بازی راتون نمی دن بازم تلاش می کنین

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: